Yükleniyor

ŞİRKET PROFİLİ

Araç Kiralama

Bersu Araç Kiralama, Tuzla ve Kadıköy'de bulunan iki şubesi ve her geçen gün büyümeye devam eden 50'nin üzerinde araç barındıran filosuyla oto kiralama, filo kiralama, VIP transfer, havaalanı transferi alanlarında hizmet vermektedir.

Turizm & Transfer

Bersu Turizm, yurtiçi-yurtdışı organizasyonlar, havaalanı transfer hizmetleri, rehberlik ve konaklama seçeneklerini içerisinde barındıran kafile programları gibi birçok alanda yabancı ve yerli müşterisine hizmet vermektedir. Bersu Oto Kiralama'nın geniş araç filosunundan da faydalanan Bersu Turizm, müşterilerinin gezi ve organizsyon konusunda A'dan Z'ye tüm beklentilerini karşılamaktadır.

Sigorta

Araç Sigortası

Bersu Sigorta, aracınızın 7/24 güvende olmasını sağlayacak seçenekler sunuyor. Kanunen zorunlu tutulan araç sigortası yanı sıra trafik sigortası, kasko sigortası ve isteğe bağlı özel seçeneklerden oluşan sigorta poliçesi, gerek yurtiçinde gerek hizmet kapsamındaki yurtdışı ülkelerinde doğabilecek yükümlülüklerinizi koruma altına alıyor.

Konut Sigortası

Size özel düzenleyebileceğiniz sigorta seçenekleri ile yaşadığınız yerleri her türlü olumsuzluklara karşı güvenilir hizmet anlayışıyla koruma altına alıyoruz.

İşyeri Sigortası

İşyerlerinizde oluşabilecek her türlü hasarın güvence altına alınmasını sağlıyor, en iyi çözümleri ekonomik fiyatlarla sunuyoruz.

Nakliyat Sigortası

Bersu Sigorta, belirtilmiş şartlar ve limitler çerçevesinde, nakliyat esnasında üçüncü şahıslar ve nakliyat araçlarında ortaya çıkabilecek maddi ve bedeni zararları teminat altına alır.