Yükleniyor

Transfer

Metropol İstanbul'da konforlu ulaşım günden güne zorlaşmakta, bireysel ve kurumsal kullanıcılar ise bu problem üzerine çözüm araştırmalarına girmektedir. Gerek toplu taşıma araçlarının pandemi sürecinde hijyen açısından tercih edilmemesi, gerek trafikteki yoğunlaşma, insanları şoförlü seyahate yönlendirmekte, sarı taksilerin yeteriz kalması da VIP transfer araçlarını ön plâna çıkarmaktadır.

Bersu, filosunda yer alan TURSAB ve taşıma belgeli araçları ile şehir içi transferlerde hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara resmi ve yasal bir taşıma hizmeti sunmaktadır.

HAVALİMANI TRANSFERLERİ

Tüm iş ortaklarımız ve müşterilerimizin havalimanına doğru zamanda konforlu yolculuğunu sağlamak için 7/24 VIP Transfer hizmeti sunmaktayız. Şehrin iki yakasında yer alan uluslararası havalimanlarının yanında çevre illerde yer alan havaalanlarından da transferler gerçekleştirmekteyiz. Sigara içmeyen, güleryüzlü, yabancı dile sahip kaptan şoförlerimiz ile havalimanına gelen misafirlerinizi karşılamakta, ulaşması gereken noktaya keyifli ve konforlu bir yolculukla transfer etmekteyiz.

KONAKLAMA TRANSFERLERİ

Kurumsal ve bireysel kullanıcıların hem kendilerini, hem de misafirlerini konaklayacakları noktaya en doğru ve en güvenli yoldan ulaştırıyoruz. 7/24 transfer politikamız ile ister şirketinizden, ister havalimanından her saatte otel transferlerini gerçekleştiriyoruz.

SAĞLIK (HASTANE) TRANSFERLERİ

Ülkemizde sağlık turizminin son zamanlarda büyük gelişme kat etmesiyle hastane, klinik vb. sağlık kuruluşları misafirlerine en kaliteli hizmeti vemeyi amaçlamaktadır. Bu alanda tüm sağlık kuruluşlarının yanında yer alıyor, ister operasyon öncesi ister operasyon sonrası misafirlerinin en güvenli şekilde diledikleri yere transferini sağlıyoruz.

BUSINESS TRANSFER

Şirket çalışanlarının saha transferleri, ev-işyeri transferleri, toplantı ya da görüşme transferlerini gerçekleştiriyoruz. Kurumsal firmaların misafirlerinin tüm transfer işlemlerini sorunsuz biçinmde gerçekleştirerek onlara prestij katan bir çözüm ortağı oluyoruz.

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

Bersu olarak araç kiralama hizmetimizin yanında şoförlü araç kiralama konusunda da müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Düğün, gezi, fuar gibi organizasyonlarda firmaların ihtiyacı olan aracı, kendi deneyimli şoförlerimizle tahsis ediyoruz.

Şoförlü araç kiralama ile müşterilerimiz sınırsız bir konfora sahip oluyor, ayrıca kiralama sürecinde trafikte gerçekleşecek olumsuz durumlardan kendilerini korumaya alıyorlar. Ayrıca ehliyeti olmayan kullanıcılar için en iyi yöntem şoförlü araç kiralama hizmeti almak oluyor.

ŞEHİR TURLARI

Yurt dışı ya da şehir dışından gelen misafirlerinizi, güzel bir hafta sonu gezisinde ailenizi ya da motivasyon amaçlı olarak iş arkadaşlarınızı şehir turlarıyla etkilemek istediğinizde profesyonel ekibimiz ve konforlu araçlarımızla yanınızdayız.